Potrawy świąteczne na wynos.
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Nasz szef kuchni przygotował propozycje tradycyjnych potraw, które można u nas zamówić.
Zamówienia na dania wigilijne i świąteczne na wynos przyjmujemy
pod numerem telefonu: 695 654 130

Karczek pieczony w ziołach

65zł/kg

DOSTĘPNOŚĆ
100%

Schab faszerowany śliwką i morelą

65zł/kg

DOSTĘPNOŚĆ
100%

Pasztet z żurawiną i orzechami włoskimi

52zł/kg
foremka ok. 900gr

DOSTĘPNOŚĆ
100%

Śledź w buraczkach z rodzynkami

50zł/kg

DOSTĘPNOŚĆ
100%

Śledź w salsie pomidorowej

50zł/kg

DOSTĘPNOŚĆ
100%

Ryba po grecku (Dorsz)

55zł/kg

DOSTĘPNOŚĆ
100%

Bigos świąteczny z wędzoną śliwką

60zł/kg

DOSTĘPNOŚĆ
100%

Potrawy można zamawiać do dnia 12.12.2022.
Odbiór zamówień na miejscu w Bufecie CMC Putex w budynku Elektrostalowni. 

tel. 695 654 130

Słodkości

Pączki, bułki słodkie i inne słodkości to ręczna manufaktura od lokalnego dostawcy: Pracownia Cukiernicza- Zjedz Ciasteczko

MENU

czwartek 01.12.2022

tel. 695 654 130

Nowy Bufet w Budynku Elektrostalowni

Zapraszamy serdecznie do naszego nowego Bufetu Pracowniczego Putex  w Budynku Elektrostalowni. Lokalizacja Bufetu pozostała bez zmian, natomiast sala jadalni oraz kuchnia została generalnie zmodernizowana i wyposażona w całkowicie nowy sprzęt  i wyposażenie. 

Pragniemy poinformować iż wkrótce uruchomimy aplikację mobilną do zamówień on-line z poziomu urządzeń mobilnych oraz przez stronę internetową. W obu opcjach z możliwością płatności on-line - bezgotówkowych. Pracujemy także nad system dowozów posiłków do wszystkich lokalizacji na naszym zakładzie pracy.

Całkowicie nowa kuchnia

Nowa kuchnia to nowoczesny ciąg technologiczny zgodny ze wszystkimi normami i obostrzeniami sanitarnymi. To nowoczesna linia produkcyjna w segmencie gastronomii spełniająca rygorystyczne kryteria jakościowe HACCP.

W nowym oddanym do Państwa dyspozycji Bufecie - wszystkie dania i posiłki są przygotowywane na miejscu z uwzględnieniem najwyższych standardów higienicznych . Wdrożyliśmy rygorystyczny kompleksowy system HACCP.