bośnia | Włochy | polska

Wczasy Rodzinne

OFERTA TURYSTYCZNA 2020

Wczasy Rodzinne

PAMIĘTAJ ŻE:

Z oferty wczasów rodzinnych zagranicznych możesz skorzystać raz na 3 lata ! Pod  warunkiem, że nie planujesz wyjazdu na wycieczkę ogólnozakładową z oferty CMC PUTEX Sp. z o.o. oraz wyjazdu indywidualnego w roku bieżącym.

Z oferty wczasów rodzinnych krajowych możesz skorzystać co rok !
Pod warunkiem, że nie planujesz wyjazdu na wycieczkę ogólnozakładową z oferty CMC PUTEX Sp. z o.o. oraz wyjazdu indywidualnego w roku bieżącym.

Zapisy na ofertę wczasów i wycieczek 2020

I termin /3 - 6 marca/

Ii termin /9 - 13 marca/

Iii termin /16 - 20 marca/

Dni
Godziny
Minuty
DZIĘKUJEMY - ZAPRASZAMY NA II TERMIN ZAPISÓW
Dni
Godziny
Minuty
DZIĘKUJEMY - ZAPRASZAMY NA III TERMIN ZAPISÓW
Dni
Godziny
Minuty
ZAPISY TYLKO TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

polska
rowy, woj. pomorskie
dom wczasowy "orlik"

Własna baza turystyczna. Sprawdzona lokalizacja i tradycyjna polska kuchnia.

polska
szczawnica, woj. małopolskie
pensjonat skalny ***

Trzeci sezon w naszej ofercie. Obiekt położony w pobliżu centrum miejscowości. Kameralna atmosfera. Dostępny „na zapytanie” od kwietnia do grudnia.

polska
chomiąża księża, woj.kujawsko-pomorskie
zatoka zabłockich

Chomiąża Księża to doskonały pomysł  na wypoczynek z dala od miasta i wielkich kurortów. Ośrodek Zatoka Zabłockich położony jest bezpośrednio nad Jeziorem Ostrowieckim. Dostępny „na zapytanie” od kwietnia do grudnia.  Drugi sezon w naszej ofercie.

polska
wisła, woj. śląskie
hotel gołębiewski ****

Luksusowy obiekt w Wiśle. Dostępny w ofercie 2020 na krótkie wyjazdy 3 i 5-dniowe. Po raz pierwszy w naszej ofercie !

polska
dadaj, woj.warmińsko - mazurskie
hotel star dadaj ***

Hotel Star-Dadaj *** Resort & SPA położony jest na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna w kierunku Mrągowa, wśród malowniczych lasów. To idealne miejsce zarówno dla miłośników wypoczynku aktywnego, jak i dla osób preferujących wypoczynek stacjonarny. Po raz pierwszy w naszej ofercie !

polska
giby - kukle, woj. podlaskie
gościniec kukle

Gościniec usytuowany jest w w miejscowowści Giby – KUKLE – zacisznym miejscu z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród lasów i nad brzegiem Jeziora Pomorze akwenie o pierwszej klasie czystości wody. Oferuje regionalną kuchnię Suwalszczyzny oraz specjały kuchni litewskiej. Po raz pierwszy w naszej ofercie !

polska
augustów, woj.warmińsko - mazurskie
hotel augustowia

Hotel AUGUSTOWIA znajduje się w malowniczym położeniu, nieopodal Kanału Augustowskiego w niewielkiej odległości od śluzy Przewięź oraz Sanktuarium Maryjnego w Studzienicznej. Kompleks hotelowy rozciąga się pomiędzy dwoma mazurskimi jeziorami (Białe i Studzieniczne) od centrum Augustowa dzieli go 7 kilometrów. Po raz pierwszy w naszej ofercie !